Контролер для світлодіодів WB5 = C01W + C02W + C03W + C04W + C05W. C01W = одноколірний, C02W = CCT (подвійний білий), C03W = RGB, C04W = RGBW, C05W = RGB + CCT. Перемикайте режим однією кнопкою настройки.Діапазон робочої напруги становить 12–24 В постійного струму. Без мікросхеми ШІМ-світлодіод.Однокольоровий 2-провідний, CCT 3-провідний, RGB 4-провідний, RGBW 5-провідний, RGBCCT 6-провідний FCOB 5050 3528 5630 5730 3014 і т. д. Світлодіодна стрічка. Потужність: 6 А на канал, загальна .DC12 В, максимальна потужність 180 Вт. DC24, максимальна потужність 360 Вт.1: сумісний пульт дистанційного керування 2,4 ГГц -Fi. 3-й: керування через Alexa, Google Home Assistant.Можна використовувати всі три способи одночасно.16 мільйонів кольорів RGB.Кольорова температура 2700 К-6500 К.Приглушена яскравість/насиченість.Групове управління.Многозонне управління.Голосові команди.Налаштування тайммера.Увімкнення/вимкнення зворотного відліку. Біоритм.Натискання для запуску та автоматизації.Налаштування Secene.План сну / пробудження. Режим "Не турбувати". Загальний доступ до пристрою.Вибір різних сценаріїв використання.Для регулювання яскравості пульта дистанційного керування.Один контролер може передавати сигнал із пульта дистанційного керування на інший контролер у межах 30 метрів.Поки контролер світлодіодної стрічки знаходиться в радіусі 30 метрів, відстань дистанційного керування може бути необмеженою.Усі контролери повинні належати до однієї групи. є резервним способом управління.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 360 Вт |
| Регулювання | Яскравості, Швидкості |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 12-24 |
| Напруга мережі | 12-24 В, 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴




