
Сучасний прямокутний акриловий світлодіодний нічник 3 Вт
480 ₴
- В наявності
- Код: 620 R
Сучасний прямокутний акриловий світлодіодний нічник 3 Вт, стильний дизайн нічника підходить для прикраси вітальні та спальні. Тепле біле світло можна використовувати як приліжкові лампи для читання та Атмосферні лампи. Не створює дискомфорту на очі. Маленький нічник з милим і простим дизайном, можна використовувати в якості різдвяного подарунка, подарунка на день народження, Подарунки для новонароджених. Дуже веселий і практичний хороший подарунок для дітей, літніх людей або для себе. Буде неймовірно поєднуватися в будь-якому інтер'єрі. Відмінно впишеться в дизайн дитячої, спальні, вітальні, тумбочки або інше місце. Виріб виконаний з високоякісного матеріалу. Цей маленький, вишуканий і добре продуманий нічник однозначно сподобається дитині і навіть дорослому.
Колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Напруга | 3 В |
| Режим роботи | Динамічний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Форма перерізу | Квадратна |
| Колір шнура живлення | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 480 ₴



