
Нічник лазерний проектор галактики Астронавт на місяць
440 ₴
- В наявності
- Код: 1184 R
Нічник лазерний проектор галактики Астронавт на місяць, стане чудовим нічником для юних підкорювачів космосу, і однією з улюблених іграшок! 8 яскравих різнокольорових зображень галактики оживлять та прикрасять не лише дитячу кімнату, а й вечірку, сімейний перегляд кіно чи ігрову кімнату. Різноманітність світлових ефектів дозволяє повною мірою відчути пишність зоряного неба.
Однією з головних переваг проектора є його рухливість. Ви можете надавати рукам астронавта різне положення та регулювати кут нахилу голови. Тим самим Ви регулюєте кут і напрямок проекції, оскільки лампа, що проектує, знаходиться в шоломі космонавта. Цей милий і кумедний нічник стане справжньою родзинкою інтер'єру!
Для максимальної зручності нічник Астронавт оснащений пультом дистанційного керування з діапазоном дії 5 м та двома режимами автоматичного вимкнення - 45 хвилин та 90 хвилин. Вам не доведеться вставати з ліжка, щоб вимкнути його, або вкотре заходити в дитячу, ризикуючи розбудити дитину. Просто натисніть кнопку на пульті і виберіть потрібний Вам таймер.
Лазерний проектор Астронавт стане чудовим подарунком на День народження або на будь-яке інше свято. Він сподобається і дітям, і дорослим. Даруйте зірки та робіть атмосферу в будинку просто космічною!
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25.5 мм |
| Ширина | 12.3 мм |
| Довжина | 11.5 мм |
| Вага | 0.655 г |
- Ціна: 440 ₴





