
LED-лампа LTC Solar 3-LED COB (ціна за 2 шт)
650 ₴
- В наявності
- Код: 1186 R
+380 (67) 450-55-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED-лампа LTC Solar 3-LED COB має корпус виготовлений з високоякісного екологічно чистого матеріалу ABS, який є міцним та стійким до корозії. Рівень водонепроникності – IP67. Відмінне сонячне світло безпеки для відкритого патіо, саду, тераси, двору, зовнішньої стіни, паркану. Працює від сонця сонячної енергії. Ліхтарі на сонячних батареях автоматично вмикаються в сутінках і вимикаються. Сонячні ліхтарі LED автоматично вмикаються вночі, коли датчик PIR виявляє рух, і вимикаються через 20-25 секунд, якщо рух не виявляється. Не потрібно вмикати або вимикати перемикач, він автоматично спрацює вночі після повної зарядки. Можна налаштувати три режими з дистанційним керуванням: 1. Індукційний режим (світиться, коли люди приходять, 20-25S гасне, коли люди йдуть); 2. Індукційний + режим низького освітлення (підсвічування, коли люди приходять, низька освітленість, коли люди йдуть); 3. Яскравість 50% завжди включена без режиму індукції. Поверніть на 180° по горизонталі та вертикалі, щоб задовольнити різні потреби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Рефлектор | Так |
| Матеріал виготовлення світлодіода | AlGaAs |
| Колір світлодіода | Білий |
| Цоколь | 2G10 |
| Потужність | 220 Вт |
| Струм споживання | 1000 мА |
| Мінімальна робоча напруга | 5 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Робоча напруга (В) | 220-360 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
