
Бездротовий зарядний пристрій Choetech T511-S набір з 2 шт.
450 ₴
- В наявності
- Код: 3021 R
Бездротовий зарядний пристрій Choetech T511-S набір з 2 шт.
Вихідна потужність:
10 Вт (макс.)
Колір
Чорний і білий
колір
1 чорний та 1 білий зарядні пристрої з кабелями
Предмети включені
Зарядний кабель, зарядна панель
Сумісна модель
Samsung S9, Samsung S9+, Samsung note 8, Samsung S8, Samsung S8+, Samsung S7, Samsung S7 edge, Samsung S7 edge+, Samsung note 5, Samsung S6, Samsung S6 Edge, iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone X, iPhone XR , iPhone XS, iPhone XS Max, Nokia 9, Nexus 5/6, інші пристрої з підтримкою Qi
матеріал
Пластик+силікон
MPN
T511-S
Довжина предмета
9,15 см
Тип монтажу
Pad
вага
0,082 кг
Бренд
CHOETECH
Тип
мат
Кількість портів
1 x вхід Micro USB
Висота предмета
1,02 см
Напруга
Вхід: 5В-2А, 9В-1,8А
Підключення
Бездротовий, Micro USB
особливості
Бездротове заряджання, швидке або стандартне заряджання, світлодіодний індикатор, килимок, підкладка, захист від зарядки, інтелектуальне розпізнавання, плоский дизайн робочого столу, універсальне, протиковзке покриття TPU
Довжина кабеля
1,22 м
Країна/регіон виробництва
Китай
Місце встановлення
Письмовий стіл, тумбочка, автомобіль Плоска поверхня
Ширина елемента
8,64 см
Стандарт бездротової зарядки
Qi
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Вихідна потужність | 10 Вт |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 450 ₴


