
Arotelicht набір гнучких світлодіодних стрічок
400 ₴
- В наявності
- Код: 3837 R
Arotelicht набір гнучких світлодіодних стрічок
Холодний білий: оснащена 600 світлодіодами та колірною температурою 6000 К, світлодіодна стрічка забезпечує холодне біле світло. Високоякісна світлодіодна стрічка 2835SMD, 120 світлодіодів/м, 600 світлодіодів, 5 м. Вдвічі яскравіше, ніж 300 світлодіодів. IP20 не водонепроникний.
Просте встановлення: ви можете розрізати світлові смуги між 3 світлодіодами вздовж лінії різання, не пошкоджуючи інші смуги. Покладіть світлодіодну стрічку на чисту, суху та рівну поверхню та почніть використовувати її.
Багато застосувань: відмінна прикраса для вітальні, кухні, нижньої шафи, їдальні, спальні, вечірки, сходової клітки, весілля тощо. Енергозбереження та захист навколишнього середовища. IP20 не водонепроникний для використання у приміщенні.
Практичний та безпроблемний комплект: 1 світлодіодна стрічка довжиною 5 м, 1 джерело живлення 2 А 24 Вт з перемикачем, 1 диммер. Світлодіодна стрічка має гніздовий роз'єм постійного струму, який може бути безпосередньо підключений до адаптера живлення, з надзвичайно низькою напругою та нагріванням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Довжина | 5 мм |
- Ціна: 400 ₴



