Бездротова зарядка YOXINTA
Ця зарядна станція може заряджати більшість телефонів, підтримує швидку зарядку кількох пристроїв Apple одночасно, сумісна з iPhone 13/13pro/13 Pro Max/12/12 Pro/12 Pro Max/SE/XR/X/XS/XS Max/11 Pro Max / 11 Pro / 11/8 Plus / 8 або Android; Apple Watch 7/6/5/4/3/2/SE, Airpods Pro/3/2 з бездротовим чохлом (не для Airpods 2 без бездротової версії). Обов'язковий пристрій для шанувальників Apple. Попрощайтеся з індивідуальними зарядними Просто помістіть кілька пристроїв на зарядну станцію і насолоджуйтесь швидкою бездротовою зарядкою. Після безлічі екстремальних тестів та відгуків фанатів ми використовуємо потужні чіпи для зарядки та електронні компоненти світового класу для забезпечення якості зарядної станції для телефону, а також адаптер потужністю 18 Вт, тому для повного заряджання вашого мобільного телефону, годинника та навушників потрібно близько 2-3 годин . Зарядна станція для iPhone складна, легка і портативна, її можна покласти в сумку або валізу. Ця бездротова зарядна панель підходить не тільки для дому, офісу, якщо ви подорожуєте або перебуваєте в діловій поїздці, візьміть із собою зарядний пристрій 3в1, який може заряджати кілька пристроїв одночасно. Також універсальна як підставка для мобільного телефону з регулюванням кута нахилу. Конструкція бездротового зарядного пристрою для телефону з двома котушками забезпечує ширшу зону зарядки в альбомній або портретній орієнтації.З захистом від перевантаження струмом, перенапруги та перегріву, а також функцією виявлення сторонніх предметів. Розумна конструкція внутрішньої схеми може запобігти пошкодженню акумулятора обладнання від перезаряду та забезпечити безпечне заряджання пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Бездротовий |
| Тип роз'єму | iPhone |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Вихідна напруга (output) | 18.5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
- Ціна: 1 000 ₴




