Мережевий зарядний пристрій ugreen Починаючи зі свого заснування Ugreen спеціалізувалися на продуктах та рішення для професійної аудіо & відео техніки, можливості з'єднання , мультимедійних конвертерах і т.д., щоб задовольнити різні потреби покупців. Спочатку ми запропонували послугу OEM/ODM для міжнародних брендів. З 2006 року ми переглянули стратегії та зосередилися на розробці продукту та дизайну відповідно до ринкового попиту. Наші інженери послідовно тримають курс на розвиток та покращення продуктів, щоб покращити якість звуку та відео.
Завдяки зусиллям протягом 9 років Ugreen був високо оцінений і визнаний на ринку, було змінено всебічне ставлення до відділу R&D, дизайнерського відділу, виробництва та бренд-маркетингу. Однак співробітники Ugreen завжди розуміють, що ми не одні і конкуренція висока. Тому, Ми регулярно дивимося вперед і назад, контролюємо, збираємо інформацію на ринку навколо нашого обслуговування та продуктів, щоб знайти шляхи до безперервного покращення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
- Ціна: 950 ₴




