
Зарядний пристрій EBL для акумуляторів AA AAA з індивідуальною швидкою зарядкою
480 ₴
- В наявності
- Код: 5483 R
+380 (67) 450-55-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій EBL для акумуляторів AA AAA з індивідуальною швидкою зарядкою Індивідуальний зарядний пристрій з 8 відсіками AA AAA: незалежні канали зарядки, ви можете заряджати 1-8 нікель-металогідридних і нікель-кадмієвих акумуляторів AA/AAA одночасно з USB-входом 5 В/2 А може заряджати батареї швидше, ніж зазвичай, менш ніж за 6 годин для повної зарядки 1-8 батарейок AA ємністю 2800 мАг (вихід: 450 мА), що заощаджує ваш час. час.(Примітка: підходить тільки для адаптера на 2,0 А, не використовуйте адаптер на 1,0 А) Світлодіодний індикатор показує процес заряджання: заряджається – червоний, повністю заряджений – зелений, помилка – блимає червоним Захист безпеки: зарядний пристрій EBL AAA має розширене керування мікроконтролером і функцію -∆В, захист від перезаряду, перевантаження по струму, перенапруги, перегріву, короткого замикання. : зарядний пристрій для акумуляторів, що перезаряджаються, спроектований таким чином, щоб бути маленьким і портативним, зручним для домашнього використання або подорожей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 5 В |
| Струм заряду | 2 А |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Номінальна потужність | 5 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 8 шт. |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴



