
Бездротовий зарядний пристрій Fast Charge для телефонів із підтримкою стандарту QI
220 ₴
- В наявності
- Код: 5975 R
+380 (67) 450-55-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротовий зарядний пристрій Fast Charge для телефонів із підтримкою стандарту QI Бездротовий зарядний пристрій Fast Charge підходить для всіх телефонів, які підтримують стандарт QI (індуктивна зарядка) або самостійно обладнані приймачем (адаптером) БЗП.Пристрій забезпечує зарядку телефону вдома, в офісі або в дорозі. Попрощайтеся зі сплутаними шнурами і насолоджуйтесь бездротовою зарядкою, просто поклавши телефон для заряджання на пристрій.Більше ніяких проблем з підключенням/вимкненням телефону або випаданням шнура через контакт, який розбовтався з часом.Крім того, БЗП виготовлені з вогнестійкого матеріалу ABS.Протиковзні ніжки забезпечують додаткову стійкість на будь-якій поверхні столу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Кабель USB |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Потужність | 15 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 15 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
| Функція бездротового заряджання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴




