
Зарядний пристрій MatauMahi 30 Вт USB C потужністю 2 м із зарядним кабелем Type C
320 ₴
- В наявності
- Код: 6001 R
+380 (67) 450-55-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій MatauMahi 30 Вт USB C потужністю 2 м із зарядним кабелем Type C При потужності 30 Вт, що в 6 разів більше, ніж у звичайного зарядного пристрою потужністю 5 Вт, цей зарядний пристрій може зарядити ваш пристрій за півгодини, використовуючи до 60% своєї потужності.Воно має порти USB Type-C та Type-A для одночасної зарядки різних пристроїв. Потужна сумісність та універсальність: зарядний пристрій має широкий діапазон напруг 100-240 В, що робить його придатним для використання у багатьох країнах та регіонах.Воно також підтримує PD3.0 / PD2.0, PPS, QC3 + / QC3.0 / QC2.0, Samsung AFC, Huawei FCP / SCP / HVSCP та інші протоколи швидкого заряджання, а також BC1.2 DCP, специфікацію зарядки Apple 2.4 A, яку можна ідеально адаптувати до різних пристроїв, таких як Apple та Android, що дозволяє багаторазово використовувати.Завдяки вогнестійкому корпусу для ПК та вбудованому чіпу інтелектуального управління цей швидкий зарядний пристрій захищає вас і ваш пристрій від займання, короткого замикання, перевантаження по струму, перегріву, перенапруги, перевантаження та інших проблем.Функція інтелектуального обслуговування перемикання також запобігає пошкодженню акумулятора, викликаному перезарядженням після того, як пристрій заряджено до 80%. Мбіт/с, що спрощує та зручніше його використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
| Функція бездротового заряджання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴



