
Стельові світильники Spotlights IP65 (ціна за 6 шт)
650 ₴
- В наявності
- Код: 6495 R
+380 (67) 450-55-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельові світильники Spotlights IP65 Комплект вбудовуваних стельових прожекторів OREiN LED spot виготовлений з високоякісного пластику з хорошим тепловиділенням, безпечний у використанні і ніколи не іржавіє.Діаметр прожектора: Ø82 мм / Глибина установки: 41 мм / Потрібен отвір у стелі: ø68-72 мм.IP65 водонепроникний, який особливо підходить для вологих приміщень, таких як ванні кімнати, коридори, підвали, кухні, їдальні, вітальні та торгові центри.Світильники з рейтингом IP65 можуть встановлюватися у вологих приміщеннях, таких як душові кабіни та ванни, що дозволяє повністю запобігти попаданню пилу та затопленню душових кабін під будь-яким кутом. яскравості.Світло без мерехтіння приємне для очей і безпечне Отвори для підключення з подвійним входом і подвійним виходом вбудованого світильника для ванної дозволяють встановлювати кілька світильників послідовно без складних і небезпечних процедур підключення: натисніть на лінійний клапан - вставте провід, відпустіть лінійний клапан - і провід закріплений. Порада: ① Світильники Orein spotlights відносяться до світильників класу II, кабель заземлення не вимагається. ② Не вогнестійкі.Стельовий світильник OREiN 4,5 Вт, що вбудовується, LED 230В відрізняється низьким споживанням енергії і нешкідливий для навколишнього середовища.У ньому використовуються потужні лампи, а рівень енергозбереження досягає 90%. Ізоляційне покриття корпусу лампи термостійке, вогнестійке та дуже безпечне.Термін його служби складає до 25 000 годин
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кут розсіювання | 36 град. |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Колірна температура | 3000K |
| Світловий потік | 450 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



