
Еквівалентна штирева лампа EvaStary 100 Вт
320 ₴
- В наявності
- Код: 7253 R
+380 (67) 450-55-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Еквівалентна штирева лампа EvaStary 100 Вт Ці штирьові лампи B22 замінюють стару 100-ватну штирову лампу розжарювання на нашу світлодіодну лампу потужністю 13 Вт і забезпечують термін служби 30 000 годин, довговічність і меншу тепло.Не мерехтять.Захищають зір та запобігають втомі очей.світлодіодна лампа B22 потужністю 13 Вт, що дорівнює 100-ватній лампі розжарювання.Замініть свою стару 100-ватну лампу розжарювання B22 на наші світлодіодні лампи B22 потужністю 13 Вт і забезпечте таку ж яскравість, заощадивши 87% на рахунках за електрику та захистивши навколишнє середовище.ці штирьові лампи B22 миттєво спалахують і випромінюють приємне яскраве світло 1200 лм без мерехтіння, комфортне денне біле світло 6000 кельвінів для затишної та розслаблюючої атмосфери.Висока передача кольорів (CRI > 80+) забезпечує яскраві і природні кольори при денному освітленні, а кут променя 240 градусів розсіює світло по всіх кутах, що відмінно підходить для освітлення великих площ.енергозберігаючі лампи B22 BC потужністю 13 Вт замінюють 100-ватні лампи розжарювання та галогенні лампи, які світитимуть яскраво та комфортно для вас без мерехтіння.Вони легко встановлюються в стандартні патрони або тримачі ламп та замінюють старі 100-ватні світлодіодні лампи денного світла.не містять ультрафіолетового випромінювання, інфрачервоного випромінювання або небезпечних речовин, що сертифіковані CE.Ці світлодіодні лампи B22 з байонетною посадкою, холодного білого кольору, безпечні та надійні для сімейного використання.Вони можуть створити комфортну і прохолодну атмосферу ці світлодіодні лампи a60 6000k ідеально підходять для кухні, вітальні, їдальні, спальні, передпокою, кав'ярні, стельового освітлення, підвісних світильників, люстр, настільних ламп, торшерів, приліжкових ламп.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Так |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Потужність | 100 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 230 В |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Мінімальна колірна температура | 6000 К |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴



