
Портативний зарядний пристрій Gxorul швидка зарядка 22,5 Вт 10000 мАг PD3.0 QC4.0 з входом та виходом USB C
850 ₴
- В наявності
- Код: 7481 R
Портативний зарядний пристрій Gxorul швидка зарядка 22,5 Вт 10000 мАг PD3.0 QC4.0 з входом та виходом USB C, використовує інноваційну технологію бездротового магнітного всмоктування, яка надійно фіксує ваш телефон. Магнітна функція зарядного пристрою підходить для серій iPhone 12/13/14/15, а функція бездротової зарядки підходить для пристроїв, що підтримують бездротове заряджання, наприклад iPhone, Samsung та Huawei.
Портативний бездротовий зарядний пристрій 2-в-1
Бездротовий і дротовий зарядний пристрій може заряджати до 3 пристроїв одночасно і може використовуватися разом із членами сім'ї для мобільного заряджання. Максимальна потужність для Type-C складає 20 Вт, USB-A 22,5 Вт та бездротової зарядки 15 Вт.
Швидка зарядка PD 22,5 Вт
Зовнішній акумулятор iPhone може зарядити ваш iPhone до 60% за 30 хвилин завдяки вихідній потужності PD 22,5 Вт. Крім того, миготлива цифра на світлодіодному індикаторі дозволяє легко дізнатися поточний рівень заряду батареї.
Легкий магнітний акумулятор
Зарядний пристрій важить лише 210 г і становить приблизно 2/3 розміру телефону. Ви можете взяти його з собою будь-коли, зберігаючи свій мобільний телефон повністю зарядженим протягом усього дня. Ідеально підходить для кемпінгу, походів та пригод на відкритому повітрі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 15 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для електроніки |
| Основні | |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Швидке заряджання | Немає |
| Потужність | 20 Вт/год |
| Кількість USB-портів | 2 |
- Ціна: 850 ₴

