
Світлодіодна стрічка 220 В 2835 IP67 Довжина 6м
1 400 ₴
- В наявності
- Код: 7873 R
+380 (67) 450-55-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка 220 В 2835 IP67, змінний струм 220-240 В. З блоком живлення, без додаткового трансформатора. З можливістю регулювання яскравості за допомогою димера, що дозволяє створювати індивідуальну атмосферу та яскравість для декору та освітлення. Водонепроникність IP67: світлодіодна плата покрита прозорою трубкою з ПВХ, водонепроникною та пилозахисною.Ідеально підходить як для внутрішнього, так і зовнішнього використання.(Примітка: 2 кінці стрічки повинні бути захищені від води.) Просте встановлення: використовуйте затискачі та гвинти, щоб закріпити його в будь-якому місці.Гнучкий та розрізний на відрізки по 1 метру (приблизно 40 дюймів) (з зазначеними інтервалами) Широке застосування: крім забезпечення достатнього освітлення, підсвічування створює романтичну атмосферу.Підходить для вітальні, кухні, шафи, їдальні, спальні, сходи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 6 Вт |
| Колірна температура | 11500K |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Напруга | 6 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴



