Прес для печива Fonyiunce ,вам не потрібно турбуватися про те, як приготувати печиво або тістечка. За допомогою цього професійного прес-форм для печива ви можете легко приготувати торти, печиво, пончики та інші смачні страви. Прес для печива Набір кондитерського пістолета він також дуже добре поєднується з інгредієнтами: вершками, фруктовим пюре, майонезом, шоколадом. Цей прес для прикрашання торта виготовлений із поліпропілену та харчової неіржавкої сталі, не містить іржі, нетоксичний, не містить свинцю, пилонепроникний для забезпечення вашого здоров'я, дуже міцний і ергономічний. Прес для печива легко Його зручно тримати і використовувати однією рукою. Прес для печива, зокрема 8 насадок із неіржавкої сталі та 13 моделей алюмінієвих формочок для печива, які дають змогу виготовляти різні види печива та готувати смачні страви. Цей прес для печива - чудові інструменти для випічки.Пістолет для пресування печива з регульованою конструкцією для повного контролю, просто помістіть тісто в машину, відгвинтіть дно і встановіть диск за вашим вибором. Легко розбирається, насадку і модель потрібно тільки промити водою, і її можна використовувати в посудомийній машині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Насадка кондитерська |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 1 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Фігурна |
- Ціна: 370 ₴








