
Дитяча дошка для малювання з РК-дисплеєм
330 ₴
- В наявності
- Код: 8657 R
+380 (67) 450-55-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча дошка для малювання з РК-дисплеєм допомагає дітям віком від 3 до 8 років розвивати уяву та творчі здібності.Діти можуть вільно висловлювати у ньому свій внутрішній світ. Чи не заважайте їм, коли вони розвивають концентрацію. РК-екран з низьким рівнем синього світла, без мерехтіння та випромінювання, зручний для очей, дозволить вашим дітям малювати протягом тривалого часу, не перенапружуючи очі та не ушкоджуючи їх.Дошка з круглими і гладкими краями виготовлена з нетоксичного матеріалу ABS, який має відмінну удароміцність, не розбивається на уламки і не травмує дітей. Діти можуть малювати ручкою барвисті візерунки, а потім прати всі сліди за секунду натисканням кнопки "Додому".Функція блокування захищає незакінчені дитячі витвори від випадкового видалення. Доступний у трьох кольорах і виглядає у формі тварин.Милий зовнішній вигляд привабливіший для дітей, що робить дошку для малювання хорошим товаришем для ігор дітей. Коли у дітей раптово прокидається творчий ентузіазм, портативна та компактна дошка для малювання дозволяє їм творити у будь-який час та в будь-якому місці, а не малювати на стінах чи одязі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 21 см |
| Діаметр | 1 см |
| Висота | 30 см |
| Колір | Зелений |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴

