Бездротовий зарядний пристрій 3 в 1, для телефона і навушників одночасно. Численні заходи безпеки, включно з виявленням сторонніх предметів, захистом від перевантаження за струмом, захистом від перевантаження за напругою і захистом від перегріву, захистом від короткого замикання, захистом від перевантаження за зарядом. Стабільна і безперебійна зарядка, без пошкодження телефону. Інтелектуальний контроль температури і високоякісний чіп контролюють робочий струм і напругу для досягнення стабільного контролю температури для вашого пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Тип | Бездротовий |
| Тип роз'єму | iPhone |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Потужність | 15 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
| Функція бездротового заряджання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴

