Поліпшена місячна лампа ACED, яка назавжди залишиться в пам'яті у неї/його, у дітей, друзів і сім'ї.Коли він світиться вночі, він так гарно виглядає у темряві. Передова технологія 3D-друку дозволяє отримати ідеальне зображення місячної поверхні.У вашій кімнаті світитиме справжній місяць.Ми збільшили ємність акумулятора до 500 мАг, час автономної роботи збільшився на 40% у порівнянні з попередньою версією, і його можна використовувати довше без підключення до джерела живлення. 16 варіантів вибору кольору та плавне регулювання яскравості.Ви можете використовувати пульт дистанційного керування для зміни кольору та яскравості.Ви також можете натиснути на нічник, щоб змінити колір.Місячну лампу можна використовувати з пультом дистанційного керування під час заряджання.Ви можете розмістити її будь-де. Міжнародні товари мають окремі умови продажу, поставляються з-за кордону і можуть відрізнятися від місцевих товарів, у тому числі за розміром, віковими обмеженнями, мовою, якою вони виготовлені, маркування або інструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Матеріал плафона, підвісок | Натуральне дерево |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Бежевий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Форма світильника | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



