
ERNESTO® Форма для запікання та смаження / форми для запікання та випікання, стійкі до порізів та подряпин(розмір 41*27*6 )
620 ₴
- В наявності
- Код: 9678 R
+380 (67) 450-55-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ERNESTO® Форма для запікання та смаження / Форми для запікання та смаження, стійкі до порізів та подряпин, з високим бортиком (розмір 41*27*6 )
Характеристики
Поверхня стійка до порізів та подряпин завдяки високоякісній емалі.
З високим краєм
Можна використовувати в духовці за температури до 400 °C
Можна мити в посудомийній машині
Страва для запікання та запікання:
З двостороннім захопленням
Форми для запікання та випікання:
Другу форму також можна використовувати як кришку.
З практичною рукояткою та фіксуючими пазами
Набір із 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Призначення форми | Для печива, Для кексу, Для кексів/мафінів, Для хліба, Для пирога, Для бісквіта, Для лазаньї |
| Конструкція форми | Розбірна |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Висота стінок | 6 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴




